Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
On teraz na takie głupoty nie ma czasu bo teraz trzeba wyjaśnić ludziom że bez absolutorium jest lepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przy wyjaśnieniach będzie całował po rączkach pytając jak tam babka jak tam dziadek ?.Tylko ostatnio nikt nie chce z nim rozmawiać np.w kocudzy na imprezie ponoć ludzie się odsuwali od wodza bali się jego reki ,,uzdrowicielskiej,,.Na szczęście miał towarzystwo jednej osoby która mu adorowała.Tak mówią babki w stoku panie zając.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam artykuł na temat budowy stacji telefonii komórkowej w Polichnie.Jakie protesty i szkodliwość fal emitowanych przez te stacje.A co na ten temat wójt gminy Dzwola i planowanej budowy drugiej stacji  innego właściciela.Niech może napisze co dalej,mieszkańcy {Polichny protestują i u nas też bedziemy.
 czy ty używasz telefonu komórkowego, zastanów się w jaki inny sposób jak nie będzie wież telefonii komórkowej bedziesz mógł korzystać z niego nikt narazie nie wymyślił innego sposbu przekazywania sygnału
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam artykuł na temat budowy stacji telefonii komórkowej w Polichnie.Jakie protesty i szkodliwość fal emitowanych przez te stacje.A co na ten temat wójt gminy Dzwola i planowanej budowy drugiej stacji  innego właściciela.Niech może napisze co dalej,mieszkańcy {Polichny protestują i u nas też bedziemy.
czy ty używasz telefonu komórkowego, zastanów się w jaki inny sposób jak nie będzie wież telefonii komórkowej bedziesz mógł korzystać z niego nikt narazie nie wymyślił innego sposbu przekazywania sygnału
Weż sobie przekażnik wieże na podwórko i wtedy możemy dyskutować,a jak chcesz przekazać sygnał to garnek i kawałek kija i bij w garnek gamoniu jeden.Obyś nie stracił wiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postaw sobie na Konstantowie  pod lasem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On teraz na takie głupoty nie ma czasu bo teraz trzeba wyjaśnić ludziom że bez absolutorium jest lepiej!
Przy jego filozofii myślenia to może przekonać paruswoich piesków i zająców,że bez udzielonego absolutorium jest lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co małpiszony i kroliczki inne pieski wujciowe otrzymało się po dolnej części ciała.Prawda sama się obroni tylko nie trzeba fałszować bo na fałszerstwie daleko nie pojedziesz.Chwała branews,kiemu,że nie dał potrzymać mikrofonu .
No wreszcie coś ciekawego. O co chodzi? Wydawło się, że atakujecie branewskiego Księdza, zatem komu chwała?
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On teraz na takie głupoty nie ma czasu bo teraz trzeba wyjaśnić ludziom że bez absolutorium jest lepiej!
Przy jego filozofii myślenia to może przekonać paruswoich piesków i zająców,że bez udzielonego absolutorium jest lepiej.
 A w czym jest gorzej?  Teraz może robić co zechce i na co mu pozwoli skarbnik. Wszystko jak zawsze w rękach skarbnika ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam artykuł na temat budowy stacji telefonii komórkowej w Polichnie.Jakie protesty i szkodliwość fal emitowanych przez te stacje.A co na ten temat wójt gminy Dzwola i planowanej budowy drugiej stacji  innego właściciela.Niech może napisze co dalej,mieszkańcy {Polichny protestują i u nas też bedziemy.
czy ty używasz telefonu komórkowego, zastanów się w jaki inny sposób jak nie będzie wież telefonii komórkowej bedziesz mógł korzystać z niego nikt narazie nie wymyślił innego sposbu przekazywania sygnału
Weż sobie przekażnik wieże na podwórko i wtedy możemy dyskutować,a jak chcesz przekazać sygnał to garnek i kawałek kija i bij w garnek gamoniu jeden.Obyś nie stracił wiele.
 A w Krzemieniu przekaźnik na ośrodku zdrowia i spoko ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale szkoła jest wyższa dalej bedziesz odbierał sygnał .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On teraz na takie głupoty nie ma czasu bo teraz trzeba wyjaśnić ludziom że bez absolutorium jest lepiej!
Przy jego filozofii myślenia to może przekonać paruswoich piesków i zająców,że bez udzielonego absolutorium jest lepiej.
A w czym jest gorzej?  Teraz może robić co zechce i na co mu pozwoli skarbnik. Wszystko jak zawsze w rękach skarbnika ;)
  Mam pomysła w gminie dzwola bedziemy wybierać w wyborach powszechnych skarbnika a nie wójta.Wójta wybierze rada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to przy obecnej radzie obecnemu tylko kupić sobie taczkę i przewozić kamienie z kopki na kopkę.Zawsze to praca lepsza jak bezrobocie  czego już doświadczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postaw sobie na Konstantowie  pod lasem.
 xxx ty idż do lekarza ale nie wiem czy pischiatra tu coś pomoże bo na leczenie głowy chyba za późno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postaw sobie na Konstantowie  pod lasem.
xxx ty idż do lekarza ale nie wiem czy pischiatra tu coś pomoże bo na leczenie głowy chyba za późno
  Gamoniu  ty od mojej głowy to się od .....dol natomiast co do twojej osoby to naucz się po pierwsze pisać bo wygląda na to ,że skończyłeś tylko 8 klas a na dalsze kształcenie nie pozwalał stan materialny ok.Ty chyba chodzisz do tego jak napisałeś ,,pischiatra,,.Uważaj bo w niedługim czasie tobie i psychiatra nie pomoże złomku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale szkoła jest wyższa dalej bedziesz odbierał sygnał .
 Co ma szkoła do anteny na ośrodku zdrowia? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale szkoła jest wyższa dalej bedziesz odbierał sygnał .
Co ma szkoła do anteny na ośrodku zdrowia?
 Kup sobie beret z antenka to będziesz zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postaw sobie na Konstantowie  pod lasem.
xxx ty idż do lekarza ale nie wiem czy pischiatra tu coś pomoże bo na leczenie głowy chyba za późno
Gamoniu  ty od mojej głowy to się od .....dol natomiast co do twojej osoby to naucz się po pierwsze pisać bo wygląda na to ,że skończyłeś tylko 8 klas a na dalsze kształcenie nie pozwalał stan materialny ok.Ty chyba chodzisz do tego jak napisałeś ,,pischiatra,,.Uważaj bo w niedługim czasie tobie i psychiatra nie pomoże złomku.
 ty chyba jesteś na etapie przedszkola i leżakowania bo z czytania ze zrozumieniem to u ciebie cieniutko pomyśl zanim coś napiszesz i jescze kogoś obrazisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postaw sobie na Konstantowie  pod lasem.
xxx ty idż do lekarza ale nie wiem czy pischiatra tu coś pomoże bo na leczenie głowy chyba za późno
Gamoniu  ty od mojej głowy to się od .....dol natomiast co do twojej osoby to naucz się po pierwsze pisać bo wygląda na to ,że skończyłeś tylko 8 klas a na dalsze kształcenie nie pozwalał stan materialny ok.Ty chyba chodzisz do tego jak napisałeś ,,pischiatra,,.Uważaj bo w niedługim czasie tobie i psychiatra nie pomoże złomku.
ty chyba jesteś na etapie przedszkola i leżakowania bo z czytania ze zrozumieniem to u ciebie cieniutko pomyśl zanim coś napiszesz i jescze kogoś obrazisz
 Ty  chyba  coś wąchałeś dziś tak myślę po twoich wpisach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale szkoła jest wyższa dalej bedziesz odbierał sygnał .
Co ma szkoła do anteny na ośrodku zdrowia?
Kup sobie beret z antenka to będziesz zadowolony.
 Wystarczy mi na ośrodku zdrowia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ,,st,,Lepiej nie igraj z p doktor bo przegoni cie jak wodza i bedzie kupa śmiechu a i przepraszać będziesz musiał po katolicku i na kolanach całując po reku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...